Żaki 15:30-16:50
Orliki 16:55-18:15
Młodziki 18:20-19:40
Porażka w Pucharze
Seniorzy LKS Wierzchosławice-Ostrów odpadają w pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu TOZPN. Rywalem wtorkowego spotkania był dużo wyżej notowany zespół LKS Dunajec Zbylitowska Góra, który zwyciężył na boisku w Wierzchosławicach 4:2. O zwycięstwie zadecydowała pierwsza połowa, w której to goście strzelili 4 bramki. W drugiej odsłonie odrobiliśmy nieco straty zmniejszając rozmiar porażki. Drużynie "Dunajca" gratulujemy awansu do drugiej rundy, a nam pozostało koncentrować się na meczach ligowych...Poniżej skład naszego zespołu..

LKS Wierzchosławice-Ostrów - LKS Dunajec Zbylitowska Góra 2:4 (0:4)

bramki:
0:1 - 8' Dunajec
0:2 - 22' Dunajec
0:3 - 25' Mariusz Iżyk (sam)
0:4 - 30' Dunajec
1:4 - 55' Kamil Baran (asysta Piotr Stolarczyk)
2:4 - 74' Mateusz Baut (asysta Łukasz Żyra)

Trening drużyny juniorów
Najbliższy trening drużyny juniorów młodszych odbędzie się na boisku na Szujcu 25.08.2016 o godz.16.30. Zapraszam wszystkich. Mecz II kolejki z Zorzą Zaczarnie 30.08.2016 o godz.17.00 na boisku w Lisiej Górze. Szczegóły wyjazdu podam na najbliższym treningu.
Wyniki drugiego konkursu
Wczoraj zakończył się drugi konkurs... Tym samym przyszła pora na podsumowanie , które podajemy poniżej... Zwycięzcą okazał się Bastek_wrz - zdobywca 55. punktów.

Zabawa pokonana. Brawo Drużyna!
W ulewnym deszczu , na nasiąkniętym wodą boisku drużyna LKS Wierzchosławice-Ostrów odniosła drugie zwycięstwo w tym sezonie... W meczu w Wierzchosławicach gdzie podejmowaliśmy TAR-KRUSZ Zabawa padł wynik 4:1... Bramki dla naszego klubu zdobyli: Łukasz Żyra dwie , Sebastian Starzycki i Adrian Kłosoń po jednej... Bramkę honorową goście zdobyli po samobójczym trafieniu Mariusza Iżyka... W dniu dzisiejszym zaraz po rozpoczęciu spotkania byliśmy świadkami oberwania chmury... Deszcz bardzo przeszkadzał w konstruowaniu akcji... Jednak to nasza drużyna lepiej i szybciej dopasowała się do panujących warunków... Do przerwy strzeliliśmy trzy gole , a po przerwie dołożyliśmy jeszcze jedno trafienie... Dzisiejsza wygrana jest absolutnie zasłużona , ponieważ to my stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich... Goście ograniczyli się do dalekich przerzutów i prób wygrywania pojedynków biegowych... Warto odnotować iż przy stanie 3:0 rzut karny obronił Mateusz Baut... Bardzo cieszy dzisiejsza wygrana , która ani przez moment nie była zagrożona... Liczymy , na to iż dobrą formę przełożymy na kolejne spotkania ligowe... Ciekawostką godną odnotowania jest fakt , iż na boisku w Wierzchosławicach kontynuujemy passę bez porażki...

Kliknij tutaj , aby zobaczyć bramki naszej drużyny

LKS Wierzchosławice-Ostrów - TAR-KRUSZ Zabawa 4:1 (3:0)
Bramki:
(1:0) - 4min. Sebastian Starzycki (asysta Andrzej Chłopecki)
(2:0) - 23min. Łukasz Żyra (rzut karny)
(3:0) - 31min. Łukasz Żyra (asysta Tomasz Cetera)
(4:0) - 65min. Adrian Kłosoń (asysta Andrzej Chłopecki)

Szanowni Państwo,

Wydział Gier TOZPN informuje, że na dzień 18.08.2016r. z rozgrywek w sezonie 2016/2017 wycofały się następujące drużyny:

1. II Liga Okręgowa Junior Młodszy – KS ZKS Unia Tarnów
2. II Liga Okręgowa Trampkarz Grupa 1 – KS ZKS Unia Tarnów
3. II Liga Okręgowa Młodzików Grupa 1 – MUKS TAP Tarnów I
Drużyny, które miały rozegrać swoje pojedynki z jednym z wycofanych zespołów- pauzują w danej kolejce.
Nieudany debiut w Lidze Juniorów Młodszych
Od porażki rozpoczęli rozgrywki nasi juniorzy w II Lidze Juniorów Młodszych. W sobotę na własnym boisku ulegli drużynie Liwocz Szerzyny w stosunku 2:4. To nie był dobry mecz w wykonaniu naszych piłkarzy. Mimo przewagi fizycznej, ustępowali rywalowi szybkością oraz skutecznością. Już pierwszy atak gości przyniósł im prowadzenie. Potem gra wyrównała się, stworzyliśmy kilka okazji do strzelenia bramki. Zawodziła jednak skuteczność. Dopiero w 30 min. ładnym strzałem z około 20 m popisał się Sebastian Zając, doprowadzając do remisu. W końcówce I połowy goście wyszli na prowadzenie po prostym błędzie naszych obrońców. Po przerwie nasza drużyna starała się doprowadzić ponownie do wyrównania. Udało się to w 51 minucie, a bramkę ponownie zdobył Sebastian Zając, ponownie strzałem z około 20 m. Niestety na tyle w tym meczu stać było naszych piłkarzy. Goście lepiej wytrzymali kondycyjnie mecz i w ostatnich 10 minutach straciliśmy 2 gole. Na wyróżnienie w naszym zespole zasłużył tylko waleczny i skuteczny Sebastian Stefański oraz strzelec bramek Sebastian Zając. W naszej drużynie zadebiutowali zawodnicy wypożyczeni z drużyny Dunajec Mikołajowice: Arek Rapacz, Arek Janicki i Michał Bąchorek oraz nasi nowi zawodnicy: Kuba Owsiak i Krystian Kucajda. Wszystkim życzymy powodzenia i udanych występów w kolejnych meczach.

Konkurs (2)
W dniu dzisiejszym rozpoczynamy drugi konkurs... Brać udział może w nim każdy zarejestrowany na naszej stronie użytkownik... Konkurs dotyczy rozgrywek Klasy B... Rejestracja na stronie zajmuję minutę , dlatego też gorąco zachęcamy do brania udziału i rywalizacji z innymi użytkownikami... Prosimy udzielać odpowiedzi w komentarzach pod tym postem wpisując numer pytania i odpowiedź. Konkurs zostanie zamknięty godzinę przed rozpoczęciem pierwszego spotkania drugiej kolejki.

Konkurs (2):
1. W którym spotkaniu drugiej kolejki klasy B padnie najwięcej bramek?
- poprawna odpowiedź - 15 punktów
- poprawna odpowiedź w przypadku podania dwóch lub więcej meczów (15 x 2 , 15 x 3 itd)
- Typując więcej niż 1. Mecz punkty otrzymujemy TYLKO w przypadku kiedy w obu meczach padnie tyle samo / najwięcej goli. Ale punkty się mnożą

2. Wytypuj rezultaty niżej podanych spotkań: (tylko 1 - X - 2)
Iskra Tarnów - Sokół II Borzęcin
LKS Szynwałd - Łęgovia Łęg Tarnowski
Bobry Bobrowniki Małe - FC Pawęzów
KS Biała - Gosłavia Gosławice
- poprawna odpowiedź - 10 punktów

3. W którym kwadransie padnie pierwszy gol w spotkaniu LKS Wierzchosławice-Ostrów - TAR-KRUSZ Zabawa?
poprawna odpowiedź - 10 punktów

Konkurs zostanie zamknięty w sobotę o godzinie 13.00 !!

Pawcio5069 pierwszym liderem konkursowym!
Podliczyliśmy punkty za pierwszy konkurs... Udział wzięło 12. osób i każdy udzielił poprawnej odpowiedzi przynajmniej na jedno pytanie... Pierwszym liderem został - Pawcio5069 , ktory zdobył 16. punktów... Najbliższy konkurs rozpoczniemy w czwartek lub piątek. Zapraszamy.

Wysoka wygrana w Borzęcinie!
Przed momentem zakończyło się spotkanie w Borzęcinie gdzie nasza drużyna pokonała rezerwy Sokoła 6:0... Do przerwy prowadziliśmy 2:0... Wynik może mylić , ponieważ przebieg spotkania wskazywał na to , iż powinniśmy wygrać ten mecz dwukrotnie wyżej... Jednym z czynników był zapewne fakt , iż zespół gospodarzy składał się w dużej mierze z zawodników młodzieżowych... W naszej drużynie również wystąpiło sporo młodych zawodników , którzy coraz śmielej wkraczają do zespołu seniorskiego... Część z nich stanowi nawet jego trzon... Dziś w zasadzie oprócz skuteczności i czasami dokładności podań nie ma się do czego przyczepić... Na boisku widać było różnicę w doświadczeniu i przygotowaniu fizycznym... Niepokoi jednak fakt , iż na zdobycie gola potrzebowaliśmy dzisiaj bardzo dużo dogodnych sytuacji... Nie udało nam się też wykorzystać rzutu karnego , którego wykonywał Łukasz Żyra... Jest to zapewne aspekt do poprawy... Dzisiejsza wygrana pozwala nam jednak na ten moment zasiąść na pozycji lidera... Teraz czeka nas mecz u siebie z zespołem TAR-KRUSZ Zabawa , który w pierwszej kolejce zanotował wysokie zwycięstwo 4:0 z KS Biała... Poniżej szczegóły dzisiejszego meczu.

Sokół II Borzęcin - LKS Wierzchosławice-Ostrów 0:6 (0:2)
Bramki:
(0:1) 29' - Przemysław Starzycki (asysta Adrian Kłosoń)
(0:2) 30' - Łukasz Żyra (asysta Kamil Baran)
(0:3) 68' - Przemysław Starzycki (asysta Andrzej Chłopecki)
(0:4) 72' - Łukasz Żyra (asysta Maciej Pochroń)
(0:5) 76' - Mariusz Iżyk (asysta Łukasz Żyra)
(0:6) 84' - Andrzej Chłopecki (asysta Szymon Nosal)

Kliknij tutaj , aby zobaczyć kilka sytuacji bramkowych z pierwszej połowy (SŁABA JAKOŚĆ)

Konkurs (1)
W dniu dzisiejszym rozpoczynamy pierwszy , obiecany konkurs... Brać udział może w nim każdy zarejestrowany na naszej stronie użytkownik... Konkurs dotyczy pierwszego ligowego spotkania naszego Klubu... Rejestracja na stronie zajmuję minutę , dlatego też gorąco zachęcamy do brania udziału i rywalizacji z innymi użytkownikami... Prosimy udzielać odpowiedzi w komentarzach pod tym postem wpisując numer pytania i odpowiedź. Konkurs zostanie zamknięty godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

Konkurs (1):
1. Podaj dokładny wynik meczu: Sokół II Borzęcin - LKS W-O (do przerwy i końcowy) np: (0:0) 0:1
- Poprawnie wytypowane oba wyniki - 12 punktów
- Poprawnie wytypowany jeden wynik - 5 punktów

2. Podaj kwadrans , w którym padnie pierwszy gol w tym spotkaniu: (1-15 , 16-30 , 31-45 itd. lub opcja brak goli)